in

Steam ROM Manager, aplikacja do dodawania romów i emulatorów do Steam

Steam, oprócz tego, że jest obecnie największym dystrybutorem gier na komputery PC, jest również doskonałym narzędziem dla komputerów PC, które pozwala nam, oprócz uzyskiwania zierzami zami gami gami gami w stanie uruchomić i z jednej platformy. Dodanie gry do Steam jest bardzo proste, jednak jeśli zamierzamy dodać dziesiątki, jeśli nie setki gier na platformę, powiedzmy kolekcję gier retro, sprawy się komplikują. Na szczęście istnieją aplikacje do tego celu, takie jak Steam ROM Manager.

Menedżer Steam ROM a darmowa aplikacja o otwartym kodzie źródłowym opracowana, aby umożliwić nam łatwe dodawanie emulador i gry retro hacer naszego Biblioteka Steam aby móc uruchamiać nasze ulubione tytuły z tej platformy bez konieczności dodawania ich jeden po drugim. Ponadto ta aplikacja jest odpowiedzialna za pobieranie informacji o grach wraz z odpowiednimi okładkami, aby mieć również dostęp do gier z los tryb Duże zdjęcie de Parowa.

Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i możemy uzyskać do niej dostęp pod adresem z poniższego linku . Domyślnie jest skompilowany dla systemów Windows i Linux, chociaż użytkownicy macOS, jeśli sami go skompilują, powinni również móc działać w tym systemie.

Steam ROM Manager, bardzo kompletna aplikacja, bardzo konfigurowalna, ale bardzo skomplikowana w użyciu

Zasadniczo Steam ROM Manager pozwala nam tworzyć «Analizować» co pozwala nam na łatwe dodawanie tytułów do Steam w skonfigurowanej przez nas kategorii. Aby to zrobić musimy przede wszystkim wskazać w programie Jakiego typu analizatora użyć, katalog Roma, katalog Steam (aby automatycznie dodawać wpisy do naszego klienta) oraz (chyba jedna z najbardziej skomplikowanz.

Diez analizador my również rodzaj depurador co pomaga nam zidentyfikować możliwe problemy (zarówno podczas ładowania romów, jak i pobierania okładek), un także pozwala nam uzyskać przegląd tego, w jaki sposób gry zostaną dodane do naszej biblioteki.

Wszystkie zmiany, które wprowadzamy w naszym kliencie Steam z lokalnymi zmianami, to znaczy, że w dowolnym momencie można je cofnąć, aby usunąć je z biblioteki, a ponadto w żadnym momencie nie ryzykujemy, że zostaniemy zbanowani na Steamie . Ta aplikacja korzysta z funkcji „dodaj grę spoza Steam do biblioteki”, aby dodać rom, w żadnym momencie nie robi niczego, co nie jest dobrze postrzegane przez Zawór ze swoim klientem.

Jak widzimy, ta aplikacja pozwala nam dodawać toda spersonalizować kolekcja gier retro Para nasze konto vapor , jednak konfiguracja może być nieco trudna, ponieważ nie jest zbyt intuicyjna. Dlatego jeśli chcesz czegoś prostszego, zalecamy użycie Ice, aplikacji, o której rozmawialiśmy w zeszłym tygodniu.

¿Co powiesz na Steam ROM Managera? Czy znasz inne sposoby na przekształcenie? Platforma Steam w kompletną bibliotekę retro?

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

06bNQE9d3bxpcytb4CnvFz4 6.1636023978.fit lim.size 1200x630

Revisión de Asus ROG Maximus Z690 Hero

60 150126 1566966196

Aplicaciones de la pila en la estructura de datos