Saltar al contenido

Ręczne pobieranie aktualizacji Windows 8.1 z witryny Windows Update – mania komputerów

noviembre 5, 2021
Windows 8

Microsoft zakończył swoją długo oczekiwaną aktualizację Windows 8.1. Ta aktualizacja została już wysłana do producentów, ale oficjalna data wydania była wciąż nieznana. Według najnowszych przecieków aktualizacja do Windows 8.1 jest już w rękach producentów, którzy już ją instalują na nowych komputerach, a jej premiera dla wszystkich użytkowników przewidziana jest naoku 8 kwietnia 2014.

Jednak dzięki błędowi firmy Microsoft każdy użytkownik może łatwo i bezpłatnie pobrać go i zainstalować na swoim systemie Windows 8.1.

Kilka godzin temu Awaria serwera Microsoftu ma Umożliwił pobieranie aktualizacji, po prostu modyfikując wiersz rejestru, aby otrzymać aktualizację za pośrednictwem usługi Windows Update. Niestety ten błąd został naprawiony, więc nie będzie już działał. W zamian użytkownicy mogą łatwo pobrać pakiety bezpośrednio z witryny Windows Update i ręcznie zainstalować i w swoich systemach w celu uaktualnienia do wersji Windows 8.1 Update.

Pakiety można pobierać bezpośrednio z serwerów Microsoftu. Linki do tych pakietów są następujące:

Dla 32 bitów:

Dla 64 bitów:

Dla ramienia:

LOS ‘ pedido Instalacja tych pakietów powinna być taka jak w poprzednim kroku, ponieważ odpowiadają one pakietom serwisowym, aktualizacjom i drobnym korektom poinstalacyjnym.

Pakiety między gwiazdkami to poprawki techniczne firmy Microsoft, które, choć nie są wymagane, są zalecane do pomyślnej instalacji. Po każdej instalacji musisz ponownie uruchomić komputer aby upewnić się, że wszystko broma poprawnie i stabilnie zainstalowane.

Windows 8

Użytkownicy, którzy nie chcą ręcznie aktualizować systemu, otrzymają aktualizację za pośrednictwem witryny Windows Update całkowicie bezpłatnie desde 8 kwietnia 2014 r., Kiedy, jak de technicznaicna xp

Czy jesteś użytkownikiem systemu Windows 8.1? Czy zamierzasz zaktualizować swój system do aktualizacji Windows 8.1?

Źródło: BAV0

close