Saltar al contenido

Poczta Yahoo! – Zaloguj się lub wpisz Yahoo.com, .es i inne

octubre 21, 2021
yahoo

firma Yahoo , urodzony w 1995 roku, jest jednym z pionierów Internetu i posiada kilka przydatnych usług; najbardziej odpowiednia broma usługa przesyłania wiadomości stworzona w 1997 roku, zaledwie dwa lata po utworzeniu witryny Yahoo.com. los Yahoo! Poczta zajmuje trzecie miejsce w rankingu najczęściej używanych usług pocztowych, za Gmailem i Outlookiem.

Bezpośredni dostęp do Yahoo!

yahoo

Połączenie: Yahoo!

(Alternatywne: https://mail.yahoo.com/ i naciśnij «Połącz». Prawidłowy adres dla .com.ar, .es, .com.mx i innych domen e-mail. Więcej informacji o domenach regionalnych .)
¿Algún problema? Czytaj dalej ten artykuł.

Jeśli jesteś jednym z milionów użytkowników, którzy każdego dnia przygotowują się do wejścia na swoje konta Yahoo poszczególny , tutaj w Computing Mania pokażemy Ci krok po kroku, jak to zrobić z komputera lub telefonu komórkowego, a także jak rozwiązać niektóre problemmy, jeśli chodzi o łączenie się z tą usługą. Uzyskując dostęp do poczty Yahoo, uzyskasz również dostęp do wszystkich usług firmy, takich jak Yahoo respuestas , Yahoo Finanzas, Yahoo Grupos, Yahoo Sports, między innymi.

Uwaga : Aby zalogować się do Yahoo, musisz najpierw mieć konto. Jeśli jeszcze go nie masz, przejdź do naszego samouczka, aby utwórz konto yahoo .

Zaloguj się do swojego Yahoo!

Możesz uzyskać dostęp do Yahoo bezpośrednio z ulubionej przeglądarki. Wiele osób chce się zalogować podczas wchodzenia na strongę www.yahoo.es jednak bromea para równoznaczne z wejściem na strongę .com , ponieważ w końcu przeglądarka przekierowuje na strongmail.yahoo.com. Poniżej opiszemy krok po kroku, co należy zrobić, aby dostać się do skrzynki odbiorczej tej usługi.

 1. Aby połączyć się z https://login.yahoo.com/ , oficjalna strona internetowa firmy połącz się z Yahoo . Możesz też przejść bezpośrednio do www.yahoo.com una na fuerte głównej naciśnijbotón« wejście «.
 2. Wprowadź swój Yahoo! (albo @ yahoo.com lub @ yahoo.es) w pierwszym polu i naciśnij ” następujący «.
  yahoo iniciar sesion 1
 3. W następnym polu Wprowadź hasło i naciśnij „ Zaloguj się «.
  yahoo iniciar sesion 2
 4. Witryna skieruje Cię do www.yahoo.com Dónde espanol.yahoo.com . Aby wejść do skrzynki odbiorczej, musisz uzyskać dostęp do adresuhttps://mail.yahoo.com Twoja sesja zostanie już rozpoczęta, więc bezpośrednio zobaczysz swoją skrzynkę odbiorczą.

Połączenie z tą usługą oznacza automatyczne rozpoczęcie sesji w innych usługach, takich jak Yahoo Answers, Yahoo Finance, Yahoo Sports.

Zaloguj się do swojego Yahoo! z Androida lub iOS

Możesz jednak zalogować się do Yahoo! Z mobilnego urządzenia, wchodząc po prostu na oficjalną stronę Internetowa (postępując zgodnie z powyższymi krokami), można również pobrać oficjalną Aplicatii, aby wygodęa ływać zgodnie z powyższymi krokami), można również pobrać oficjalną Aplicatii, aby wygodędy ływać pazymędy nowady-e-mailywywygodędy- correo electrónicoi-wygodędy-correo electrónico-wygodędy-correo electrónico-wygodędy ahora Aby zalogować się do Yahoo z Androida lub iOS, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz aplikację na Twoje urządzenie.
 2. Po pobraniu aplikacji otwórz ją, aby połączyć się z pocztą correo electrónico.
 3. Naciśnij przycisk „Połącz z Yahoo!”.
  yahoo iniciar movil 1
 4. Wpisz swój direcciones de correo electrónico i naciśnij ” następujący «.yahoo iniciar movil 2
 5. Wprowadź swoje hasło i naciśnij ” Zaloguj się «.
 6. Zostaniesz przekierowany bezpośrednio hacer pudełko de odbiór wiadomości correo electrónico z aplikacji.

Po zalogowaniu aplikacja zaoferuje dodanie innych kont e-mail do aplikacji, dzięki czemu będziesz mieć do nich dostęp z jednego miejsca.

Połącz się z innym Yahoo!

Będąc rodzajem konglomeratu usług, połączeniem correo electrónico de Yahoo! Rozpoczniesz również sesję w następujących usługach:

 • Yahoo Grupy
 • Odpowiedzi Yahoo
 • Yahoo Deportes
 • Yahoo finlandés
 • Wszystkie aplikacje mobilne Yahoo

Aby uzyskać dostęp do listy usług Yahoo, przejdź do https://es.yahoo.com/everything/ i dowiedz się, jakie są wszystkie usługi Yahoo! mi hacer zaoferowania.

Problemy z połączeniem z Yahoo!

Na szczęście podczas logowania lub uzyskiwania dostępu do konta mogą pojawić się błędy, które można naprawić. Zobaczmy, jakie są niektóre z nich:

Przypomnienie hasła

Jeśli zapomniałeś hasła, możesz na szczęście odzyskać w kilka prostych kroków.

  1. W sekcji połączenia naciśnij » Masz problemy z połączeniem? «.
  2. W wyświetlonym formzu wprowadź swój direcciones de correo electrónico lub numer telefonu.
  3. Potwierdź swój numer telefonu, a następnie naciśnij „ wysłać «.
  4. Wejdz hacer numery otrzymane przez SMS .

Jeśli nie masz już dostępu do pomocniczego numeru telefonu lub adresu e-mail, niestety nie będziesz już mógł połącz się z yahoo i trzeba będzie utworzyć kolejne konto.

Pojawia się inny direcciones de correo electrónico

Gdyby jeden direcciones de correo electrónico inny niż twoje pojawia się na ekranie logowania , oznacza to, że ktoś inny zalogował się już na tym samym urządzeniu, a jego direcciones de correo electrónico został zarejestrowany.

yahoo no eres tu

Aby temu zaradzić, po prostu kliknij link » Nie ty? »Yo możesz wpisać swój własny Direcciones de Mailowy .

Pojawia się „Udowodnij, że nie jesteś robotem”

Czasami może pojawić się komunikat weryfikacyjny aby udowodnić, że nie jesteś robotem . Ten system jest używany przez Yahoo, aby upewnić się, że jesteś prawdziwą osobą, a nie komputerowym algorytmem próbującym zalogować się na wiele kont jednocześnie, próbując różnychse kombinacji. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy zaznaczyć pole „Nie jestem robotem” i problem zostanie rozwiązany.

Regionalne domeny pocztowe Yahoo!

p>Nie tylko domena @ yahoo.com udostępnia tę usługę swoim użytkownikom. Ponadto należy wspomnieć o kilku obszarach regionalnych.

 • Yahoo! Meksyk : w Meksyku będziesz mieć dostęp do swojego Yahoo! desdepoczta.yahoo.com.mx na Twój correo electrónico @ yahoo.com.mx
 • Yahoo! España : jeśli chcesz uzyskać dostęp do swojej skrzynki odbiorczej z Hiszpanii, możesz wejść zpoczta.yahoo.es na Twój correo electrónico @ yahoo.es
 • Yahoo! Srebrzyk : jeśli jesteś Argentyńczykiem, Yahoo! aktywuj se dirigepoczta.yahoo.com.ar aby uzyskać dostęp do poczty @ yahoo.com.ar
 • Yahoo! Kolumbia : W przypadku Kolumbii Yahoo!poczta.yahoo.com.co , możesz połączyć się ze swoim adresem e-mail @ yahoo.com.co na z tego adresu.
 • Yahoo! chile papryczka : w Chile dirige tej usługi apoczta.yahoo.cl, dla @ adresów yahoo.cl

Należy pamiętać, że wszystkie Yahoo! które właśnie opisaliśmy prowadzić do tej samej strony logowania , który broma zgodny z dowolnym correo electrónico adresem w Yahoo!

Wskazówki dotyczące bezpiecznego połączenia

Zalogowanie się do serwisu takiego jak Yahoo wymaga podania poufnych danych osobowych. Mając to na uwadze, zawsze należy przestrzegać pewnych zaleceń podczas logowania do Yahoo, aby chronić swoje konto i uniemożliwić dostęp do niego osobom trzecim.

 • Kiedy Jeśli Jeśli połącz się z yahoo.com lub Yahoo.es, odznacz pole » Nie wyloguj się ”Lub” Pozostań zalogowany ”jeśli urządzenie z z którego próbujesz się połączyć, nie jest twoje. Oznacza to, że bez względu na to, jak mocno zamkniesz okno przeglądarki, Twoja sesja nie zostanie zakończona i ktoś inny może uzyskać dostęp do Twojej skrzynki odbiorczej.
 • Często zmieniaj hasło , wybierając odpowiednią kombinację litro, cyfr, un símbolo nawet, aby uniknąć ewentualnej kradzieży konta.
 • Zawsze miej zainstalowane oprogramowanie antywirusowe lub antymalware na swoim urządzeniu, aby wykryć wszelkie programy, które rejestrują wszystko, co wprowadzasz z klawiatury (lepiej znane jakgery) key.
 • Skorzystaj z funkcji poczty elektronicznej Yahoo, jeśli zamierzasz zarejestrować się wątpliwych usługach.

Postępując zgodnie z tymi zaleceniami, możesz zawsze ty połącz się z yahoo w całe bezpieczeństwo

Pasemka

close