in

Darmowe gry w warcaby dla Windows

3dCheckers

Podczas gdy wielu użytkowników systemu Windows korzysta z niektórych platform para mi gra komputerowa los najbardziej popularne są te, które cieszą się najnowszymi tytułami na swoim komputerze, znacznie więcej a ci, którzy zamiast szukać najnowocześniejszych gier, spędzają godzóm komputerze, znacznie więcej a ci, którzy zamiast szukać najnowocześniejszych gier, spędzają godzóny najopajkjedychóre komputerze. bardziej klasyczny. Gry . Oprócz popularnego pasjansa lub Gra w kości, istnieją inne gry, w które grali już nasi rodzice, a nawet dziadkowie, i które możemy zaliczyć do najpopularniejszych gier Planszowych na PC.

Jeśli kilka dni temu pokazaliśmy Wam najlepsze part szachowe dla Windowsa, dziś pokażemy Wam kilka aplikacji na system operacyjny Microsoftu, które pozwalają nam wykorzystać gra Popular przez Warcaby z biura.

Gry w warcaby do grania na komputerze

Nieograniczone warcaby 3D

Chociaż ma płatną wersję, możemy wypróbować tę grę w warcaby całkowicie za darmo. Jak sama nazwa wskazuje, broma a wspaniała, całkowicie trójwymiarowa gra w warcaby, chociaż posiada również widok 2D. Wybierając żeton wskazuje na możliwości ruchu jakie posiadamy, a gdy istnieje możliwość zjedzenia żetonu przeciwnika nie pozwala na inny ruch. Możesz pobrać 3D Checkers Unlimited z tego linku.

3dCheckers

Panie V +

Darmowa gra dostępna w oficjalnym sklepie Windows, która oprócz hiszpańskiej gry w warcaby, pozwala zagrać w dużą liczbę wersji tej popularnej gry. Pozwala grać w warcaby czeskie, angielskie, brazylijskie, portugalskie, rosyjskie, warcaby samobójców, warcaby amerykańskie, panie basenowe itp.

damasv

Istnieje możliwość wyboru koloru Planszy, płytek i oferuje kilka poziomów gry. Dodatkowo możesz wybrać czas, jaki chcemy ustawić dla każdego gracza na przesunięcie swojego tokena. Pobierz Checkers V + z tego linku do Sklepu Windows .

Sartén de lujo

Kolejna kompletna gra w warcaby dostępna w Sklepie Windows, która oferuje możliwość gry w różnych trybach, takich jak warcaby hiszpańskie, włoskie, rosyjskie, amerykańskie lub wbie turniejowym trybach. Pozwala Ci hacer wyboru cztery poziomy trudności, wybierz kolor frytek, w jakim kolorze się zaczyna? ruch itp. . Pobierz Warcaby Deluxe z tego linku .

Panie na żywo

Chociaż jest to gra, która wymaga instalacji i jest dostępna w oficjalnym sklepie Windows, oferuje opcję gry online przeciwko naszym znajomym lub innym graczom online. Ma możliwość gry w trybie treningowym, aby móc wybierać między różnymi poziomami, albo przeciwko komputerowi, albo przeciwko innemu graczowi. Podobnie jak w pozostałych opcjach, zaznaczenie żetonu pokazuje nam różne możliwości ruchu i nie blokuje żadnego ruchu, jeśli istnieje możliwość zjedzenia żetonu. Pobierz Warcaby LIVE pod tym linkiem.

damaslive

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

GettyImages 1009393888 1c4d04b4d2a3450588392ce89dfe5480

Equivalentes de teclado de Windows para las teclas especiales de Mac

Función PHP implode ()